Na rekonstrukce domovních podezdívek a soklů využijte dekorativní omítky TopStone Decor SandSystém

11. 10. 2019

Před několik týdny jsme na trh uvedli nový omítkový systém TopStone Decor SandSystém, se kterým rychle a snadno zhotovíte vnitřní i venkovní dekorativní omítky. Inspirujte se, jaké možnosti v segmentu dekorativních omítek TopStone nabízí.

Odpadává vám omítka ze z podezdívky či z domovního soklu? Potřebujete renovovat sloupy, pilíře a vstupní portály? Realizujete zateplení domu a rádi byste dali domovnímu soklu nový vzhled? Pak využijte mozaikové dekorativní omítky Topstone Decor SandSystém.

Dekorativní omítka, známá také jako marmolit či mozaiková omítka, se používá k úpravě soklů, domovních podezdívek, vstupních portálů, pilířů a další svislých ploch. A to jak v exteriérech, tak i v interiérech. Podívejte se na široké využití dekorativních omítek TopStone. 

TIP: Omítka na sokly skvěle slouží k estetické úpravě nejen domovních podezdívek a portálů. Máte-li například na zahradě starou studnu s betonovou skruží, pak právě s dekorativní omítkou skvěle proměníte nevzhledný šedý beton v moderně vypadající součást zahrady.

 

16 barevných variant ve třech pevnostních provedeních

Mozaiková omítka TopStone Decor SandSystém je složena z barevného křemičitého písku s frakcí 0,8 – 1,2 mm a speciálního pojiva. Na výběr nabízíme 16 barevných variant písků, které díku obsahu křemíku vynikají luxusním vzhledem.

Podle druhu pojiva nabízíme dekorativní omítky ve třech provedeních:

  • Acryl DecorMix Topstone
  • Wall DecorMix TopStone
  • PolyaStone Wall DecorMix TopStone

Acryl DecorMix TopStone

Dekorativní omítka Acryl DecorMix TopStone s jednosložkovým akrylátovým pojivem je vhodná pro vnitřní i venkovní aplikace. Marmolit vyniká jednoduchou aplikací a nízkou cenou. Omítka není vhodná pro stěny vystavené vlhkosti a dešti.

 

Wall DecorMix TopStone

Omítka na sokly a podezdívky Wall DecorMix TopStone je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Marmolit vyniká vysokou vydatností na m2, pevností a otěruvzdorností. Systém lze běžně využít na místa vystavená dešti. Součástí pojiva je také penetrace.

 

PolyaStone Wall DecorMix TopStone

Mozaiková omítka PolyaStone Wall DecorMix TopStone vyniká 100% UV odolností, rychlým vytvrzením a možností zpracování při nízkých teplotách od +5°C. Díky tomu je dekorativní omítka vhodná pro venkovní využití. Její UV odolnost ale oceníte také v interiéru.

Renovace podezdívek, vstupních portálů a soklů nebyla nikdy jednodušší. Přesvědčte se o výhodách omítkového systému TopStone. Využijte dekorační omítky TopStone Decor SandSystém.