Gabiony

V dnešní době jsou gabionové systémy součástí moderní venkovní architektury. Gabiony můžete použít například pro oplocení vašeho pozemku. Poskytnou vám větší soukromí, zabrání průniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osob na váš pozemek. Výroba plotů je čistě zakázková, na míru a přání našich zákazníků.

Inspirace  Kalkulačka  Kontakt

Gabionové sítě

Využijte našich gabionových sítí a vytvořte si vlastní
konstrukci z gabionu. K dispozici jsou varianty pro malé, střední i velké koše. V nabídce naleznete také spirály a háčky pro spojení sítí. Kvalita gabionových sítí je hlavně v úpravě 4 mm pozinkovaného drátu GALFAN (95% Zn a 5% Al) 350 - 400 g/m². Sváry u gabionových sítí jsou pravidelně testovány v tahu, který je minimálně 75 % pevnosti ocelového drátu.

S naší povrchovou úpravou garantujeme minimální životnost Topstone gabionového plotu 50 let, při použití veškerých komponentů, včetně našich stabilizačních sloupků.


Koupit na e-shopu

gabiony-1.png

Gabionové ploty

Gabiony můžete použít například pro oplocení vašeho pozemku. Poskytnou vám větší soukromí, zabrání průniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osob na váš pozemek. Gabionové ploty TopStone jsou vysoké prémiové kvality, žárově pozinkované. Výroba plotů je čistě zakázková, na míru a přání našich zákazníků. Při jejich objednávce kontaktujte naše obchodníky (info@topgabion.cz, +420 604 746 327).


Koupit na e-shopu

pic-47.webp

Gabionové květináče

Gabionové květináče pro vaši zahradu, park či firmu. Stále více jich máme možnost vidět i v interiéru. Často jsou součástí vstupních vestibulů firem nebo mohou být prvkem, který ozvláštní vaši kancelář. V nabídce naleznete různé tipy okrasných květináčů. Stačí si vybrat ten správný druh dekoračního kamene, kterým gabionové květináče naplníte.


Koupit na e-shopu

951.jpg

Gabionové koše

Pro kvalitní gabion je základem drátěná konstrukce (koš) vytvořená ze svařovaných panelů. Moderní konstrukce plněné kamenivem v dnešní době předčily klasické kamenné betonové konstrukce. Koše se skládají z gabionových sítí s úpravou GALFAN (95% Zn + 5% Al), 350 - 400 g/m².

S naší povrchovou úpravou garantujeme minimální životnost Topstone gabionového plotu 50 let, při použití veškerých komponentů, včetně našich stabilizačních sloupků.


Koupit na e-shopu

Depositphotos_417441878_ds.png

Gabionové doplňky

V naší nabídce naleznete široký sortiment doplňků potřebných ke stavbě a montáži gabionů. Gabionové kleště ruční i pneumatické, gabionové c spony, táhla, spirály. S gabiony máme dlouholeté zkušenosti, odborně vám poradíme. Prodáváme kompletní sortiment související se stavbou gabionů a gabionových architektonických prvků.


Koupit na e-shopu

pic-51.webp

Kontaktní formulář

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7.30 – 16.30 hod.