Gabiony

V dnešní době jsou gabionové systémy součástí moderní venkovní i vnitřní architektury za použití přírodních materiálů - kámen, dřevo. Gabion je atraktivní efektní doplněk, pro váš domov či zahradu, který bude sloužit po několik desetiletí bez nutnosti údržby.

Montáž konstrukce je poměrně rychlá, nenáročná, ekologická a provádí se suchým procesem, je tedy možná celoročně. Gabion je možné použít například pro  stavbu plotu, zpevnění svahu, obložení stěny, jako zahradní doplňky, květináče, lavice, záhony atd.

Vyberte si níže z naší nabídky požadovaný produkt se zárukou kvality.

Gabionové koše  Gabionové sítě  Plotové systémy  Gabionové květináče  Gabionové doplňky

Gabionová kalkulačka    Inspirace    Kontakt

Gabionové sítě

Využijte nabídky gabionových sítí a vytvořte si vlastní konstrukci. V nabídce máme sítě pro menší i větší stavby s příslušenstvím (distanční háčky, spirály, c-spony, sloupky aj.) pro složení požadované sestavy.
Certifikovaná povrchová úprava GALFAN 95% Zn + 5% Al, průměr drátu 4 mm s garantovanou životností 50 a více let.
Sítě jsou pravidelně testovány ve výrobním procesu. V nabídce máme širokou škálu velikostí sítí s oky 10×10, 10×5, 5×10, 10×2,5 a nově 5×5 cm.


Koupit na e-shopu

gabionove-site.jpg

Plotový systém PREMIUM

Gabiony můžete použít například pro oplocení vašeho pozemku. Poskytnou vám větší soukromí, zabrání průniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osob na váš pozemek. Gabionové ploty TopStone jsou vysoké prémiové kvality, žárově pozinkované. Výroba plotů je čistě zakázková, na míru a přání našich zákazníků. Při jejich objednávce kontaktujte naše obchodníky (info@topgabion.cz, +420 604 746 327).


Koupit na e-shopu

ploty-premium- desky.jpg

Gabionové květináče

Gabionové květináče pro vaši zahradu, park či firmu. Stále více jich máme možnost vidět i v interiéru. Často jsou součástí vstupních vestibulů firem nebo mohou být prvkem, který ozvláštní vaši kancelář. V nabídce naleznete různé tipy okrasných květináčů. Stačí si vybrat ten správný druh dekoračního kamene, kterým gabionové květináče naplníte.


Koupit na e-shopu

951.jpg

Gabionové koše

Pro kvalitní gabion je základem drátěná konstrukce (koš) tvořená svařovanými panely různých velikostí. Moderní drátěné ploty a stěny plněné kamenivem v dnešní době předčily klasické betonové konstrukce.
Jednotlivé koše se skládají z gabionových sítí s povrchovou úpravou GALFAN 95% Zn + 5% Al s průměrem drátu 4 mm. Tato certifikovaná povrchová úprava zaručuje životnost 50 a více let.
V nabídce máme širokou škálu rozměrů košů s okem 10×10, 10×5 cm s víkem a bez víka.


Koupit na e-shopu

Depositphotos_417441878_ds.png

Gabionové doplňky

V naší nabídce naleznete široký sortiment doplňků potřebných ke stavbě a montáži gabionů. Gabionové kleště ruční i pneumatické, gabionové c spony, táhla, spirály. S gabiony máme dlouholeté zkušenosti, odborně vám poradíme. Prodáváme kompletní sortiment související se stavbou gabionů a gabionových architektonických prvků.


Koupit na e-shopu

image9 web.jpg

Kontaktní formulář

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30