Licí pryskyřice

Jedinečnosti a originality u vašich výrobků můžete dosáhnout s naší novinkou - litou pryskyřicí. Práce s ní je velmi jednoduchá a výsledek vás okouzlí. Ať už jste začátečník nebo profesionál, s výrobky TopStone bude práce radost. 

Materiálové listy Koupit na e-shopu

Licí pryskyřice

Jedná se o zalévací pryskyřici, kterou je možné využít pro zalévání stolů, pultů, reklamních předmětů, květin a mnoho dalších. Navíc manipulaci usnadňuje možnost odlévání ze silikonových forem. Její široké možnosti využití a skvělé vlastnosti z ní dělají jednu z nejoblíbenějších hmot pro designové práce. 

Má vysokou čirost, takže je jen na vašem vkusu zda použijete barviva nebo si následný výrobek necháte v přírodní variantě. 

Při práci s porézním podkladem (dřevo, kámen, aj.) je nutné nejprve nanést penetraci TopGlass Primer. 


Koupit na e-shopu

Export foto_00074.jpg

Licí pryskyřice TopGlass

08.jpg

TOPGLASS 10

06.jpg

TOPGLASS 50

07.jpg

TOPGLASS 100

Barviva do licí pryskyřice

Tato řada barviv je speciálně formulována pro použití s licí pryskyřicí a je vhodná pro kreativní projekty včetně zabarvování stolů, pultů, šperků, dekorativních prvků a uměleckých instalací. Poskytuje syté a trvalé barvy, které zůstávají stálé i v dlouhodobém časovém horizontu.

Široká paleta barev nabízí neomezené možnosti pro personalizaci výrobků a umožňuje designérům vyjádřit svou kreativitu. Zda se rozhodnete pro jemné pastelové odstíny, nebo intenzivní a hluboké barvy, záleží pouze na vaší představě a konkrétním projektu.


Koupit na e-shopu

barva.jpg

Produkty - Barviva TopGlass

topglass-mettalic.jpg

TOPGLASS METALLIC

topglass-ink.jpg

TOPGLASS INK

topglass-paste.jpg

TOPGLASS PASTE 50G

Penetrace pro licí pryskyřici

Jedno z nejčastějších využití licí pryskyřice je při práci s dřevem. Výsledné produkty jsou originální a jedinečné. Dřevo má pórovitý povrch, proto aby byla výsledná kvalita co nejlepší, je nutné nejprve provést penetraci. 

TopGlass Primer je penetrace vyvinuta tak, aby bylo její nanášení jednoduché a rychlé. Postačí k tomu pouze váleček nebo štětec a další aplikaci je možné provést již po 3 - 4 hodinách.

Vytvoří pevný spoj mezi pryskyřicí a dřevem a zaručí tak famózní výsledek vaší práce. Lze ji využít i u lehce zpráchnivělého dřeva.


Koupit na e-shopu

Export foto_00080.jpg

Produkty - Penetrace TopGlass

05.jpg

TOPGLASS PRIMER

Kontaktní formulář

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30