Licí pryskyřice

Jedinečnosti a originality u vašich výrobků můžete dosáhnout s naší novinkou - litou pryskyřicí. Práce s ní je velmi jednoduchá a výsledek vás okouzlí. Ať už jste začátečník nebo profesionál, s výrobky od TopStone pro vás bude práce radost. 

Materiálové listy Koupit na e-shopu

Licí pryskyřice

Jedná se o zalévací pryskyřici, kterou je možné využít pro zalévání stolů, pultů, reklamních předmětů, květin a mnoho dalších. Navíc manipulaci usnadňuje možnost odlévání ze silikonových forem. Její široké možnosti využití a skvělé vlastnosti z ní dělají jednu z nejoblíbenějších hmot pro designové práce. 

Má vysokou čirost, takže je jen na vašem vkusu zda použijete barviva nebo si následný výrobek necháte v přírodní variantě. 

Při práci s porézním podkladem (dřevo, kámen, aj.) je nutné nejprve nanést penetraci TopGlass Primer. 


Koupit na e-shopu

Export foto_00074.jpg

Penetrace pro licí pryskyřici

Jedno z nejčastějších využití licí pryskyřice je při práci s dřevem. Výsledné produkty jsou originální a jedinečné. Dřevo má pórovitý povrch, proto aby byla výsledná kvalita co nejlepší, je nutné nejprve provést penetraci. 

TopGlass Primer je penetrace vyvinuta tak, aby bylo její nanášení jednoduché a rychlé. Postačí k tomu pouze váleček nebo štětec a další aplikaci je možné provést již po 3 - 4 hodinách.

Vytvoří pevný spoj mezi pryskyřicí a dřevem a zaručí tak famózní výsledek vaší práce. Lze ji využít i u lehce zpráchnivělého dřeva.


Koupit na e-shopu

Export foto_00080.jpg

Kontaktní formulář

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7.30 – 16.30 hod.