TOPSTONE jako první na trhu představil unikátní kalkulačku gabionů

Přejete si svépomocí postavit gabionový plot? Nevíte, kolik materiálu budete potřebovat? Zajímá vás cena gabionového oplocení? Společnost TOPSTONE pro vás připravila praktickou kalkulačku gabionů, kterou u nikoho jiného nenajdete.

Gabiony neboli drátěné koše naplněné kamenivem jsou moderním stavebním a architektonickým prvkem s širokým spektrem využití. Gabiony se využívají k oplocení pozemků, zpevnění svahů, břehů, k oddělení výškových terénních rozdílů, pro sestavení různých zahradních doplňků atd. Gabionové prvky vynikají dlouhou životností a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivůma mechanickému poškození.

Další výhody se odvíjí vždy od účelu využití. Například gabionové ploty poskytují soukromí, brání vstupu na pozemek a efektivně zabraňují pronikání hluku z ulice. Gabionový plot navíc nevyžaduje žádnou údržbu.

Vyrobíme vám gabionové ploty na míru

Ve společnosti TOPSTONE vám poskytujeme komplexní sortiment všech produktů pro stavbu gabionového oplocení. Na míru vám dodáme gabionové sítě, gabionové koše a vybavíme vás celou řadou doplňků pro gabiony.

Gabionové sítě, koše s příslušenstvím jsou vyrobeny z drátu tloušťky 4mm s povrchovou úpravou  GALFAN (složení 95 % Zn +5% Al, náběr zinku 350 - 400 g/m2). Sváry gabionových sítí, jsou pravidelně testovány, disponují minimálně 75% pevností v tahu ocelového drátu.

Součástí našeho sortimentu je zakázková výroba gabionových plotů dle vašich požadavků. Jedná se o stavebnicový systém s použitím spojovacího materiálu, který je součástí dodávky. Povrchová úprava je žárový zinek (možnost úpravy v barvě RAL Antracit 7016), konstrukce je složena z U- profilu a 5mm drátu s okem 5x20cm. Gabionové oplocení TopStone vyniká prémiovou kvalitou.

Kalkulačka gabionů za vás vyřeší rozpočet materiálu

Plánujete stavbu gabionového plotu svépomocí? Sháníte gabionové koše, sloupky a další materiál? U nás jste na správném místě. Dobře si totiž uvědomujeme, jak složité může být spočítat přesnou spotřebu materiálu. U nás se s náročnou kalkulací nebudete trápit. Využijte TopStone kalkulačku gabionových plotů.

V kalkulačce si snadno zvolíte délku, výšku a hloubku gabionového plotu. Dále si na všech stranách můžete definovat velikost oka v gabionové síti. Vše navíc přehledně vidíte ve vizuálním editoru. Výsledkem je kompletní kalkulace, která zohledňuje výrobu gabionových košů i dodávku potřebného množství sloupků. Z kalkulačky se také dozvíte orientační množství kameniva, které budete potřebovat na výplň gabionového plotu. Konfiguraci gabionového plotu si můžete uložit, nebo rovnou objednat přes náš e-shop.

Vyzkoušejte snadné plánování gabionového plotu

Získejte přesný návrh a rozpočet gabionového oplocení. Vyzkoušejte naši inovativní kalkulačku gabionů, kterou vám poskytujeme jako jediní na českém trhu.

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30

12.7.2024 - otevřeno pouze do 15:30!!!