TopStone bude na veletrhu FOR GARDEN 2024 v Praze!

Přijďte se ponořit do světa inspirace na největším veletrhu zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN v České republice, který bude probíhat 11. - 14. dubna na PVA EXPO Praha v Letňanech!

Stáhnout vstupenku ZDARMA 

Navštivte náš stánek a objevte svět kamenných koberců, litých podlah, gabionů a licích pryskyřic. Náš zkušený personál vám poradí s výběrem ideálního řešení pro vaši zahradu a terasu.

Připravili jsme pro vás expozici plnou inspirace a inovací, která zahrnuje širokou škálu kamenných koberců, litých podlah, gabionů a licích pryskyřic. Náš stánek bude tvořit originální gabionová konstrukce, která vám hned na první pohled dá představu o možnostech využití těchto materiálů.

Kromě bohaté expozice Vám rádi představíme také nový katalog pro gabiony, který obsahuje mnoho tipů a rad pro jejich stavbu a využití. Těšit se můžete i na praktické ukázky, jako je stůl z licí pryskyřice TopGlass a další vzorky designových podlah.

Náš zkušený personál Vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem ideálního materiálu pro vaši zahradu, terasu či interiér. Společně s vámi najdeme ideální řešení, které bude splňovat vaše představy a potřeby.

Neváhejte a navštivte náš stánek TopStone na veletrhu FOR GARDEN v Praze! Nechte se inspirovat světem inovativních stavebních materiálů a objevte krásu a funkčnost produktů TopStone.

Získejte vstupenky ZDARMA s naším odkazem.

Do emailu vám přijde vstupenka, kterou si jen stačí vytisknout.

Neváhejte a navštivte nás! Těšíme se na setkání s vámi!

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7.30 – 16.30 hod.