Proměna okolí bazénu snadno a rychle

Léto je v plném proudu a mnozí si až nyní uvědomují, že zašlé povrchy v okolí bazénů nejsou to pravé.

Léto je v plném proudu a mnozí si až nyní uvědomují, že zašlé povrchy v okolí bazénů nejsou to pravé. Popraskaný beton, zastaralá dlažba s rozdrobenými spárami či zaplevelená zámková dlažba nejen, že nepůsobí esteticky, ale mohu zvýšit riziko úrazu kolem bazénu. Ideálním povrchem pro takto namáhané plochy jsou odolné neklouzavé povrchy, které mají rovněž vyřešený správný odtok vody. Jedině tak lze zamezit vzniku nebezpečných kaluží. Povrchem splňujícím obě tyto vlastnosti je kamínkový koberec TopStone, který nově přichází na trh i s praktickým balením pro kutily.

Detaily tvoří celek

Vedle kvality exteriérových povrchů hraje roli také jejich správná pokládka. Ta může realizaci značně prodražit, pokud padne volba na odbornou firmu. Realizace svépomocí může sice ušetřit náklady, výsledek ovšem nemusí dopadnout dobře – jak z hlediska funkčnosti celého systému či detailů ukončení apod. V mnohých případech může být navíc pokládka svépomocí časově velmi náročná. Objevit se může celá řada komplikací -– od absence vhodných nástrojů po špatné vlastnosti jednotlivých povrchů. I z těchto důvodů se jako ideální materiál jeví kamenný koberec, který lze bez problémů přizpůsobit různým tvarům i podkladům – ať již jde o nový nebo starý beton, kámen, anhydrid, asfalt či dlažbu. Překážkou nejsou ani svislé plochy, na nichž lze povrch aplikovat i bez nutnosti realizace bednění.

V jednoduchosti pokládky je síla

Společnost TopStone navíc přichází na trh s novinkou usnadňující práci všem kutilům, kteří se rozhodnou pro pokládku kamenného koberce svépomocí. Nově již není díky balení Twinpack potřeba pojivo složitě vážit, odměrkovat a špinit náčiní a nádoby, neboť je v vše připraveno a ve správném poměru naváženo. Unikátnost balení spočívá ve flexibilním obalu, který obsahuje dvě složky doplňkové chemie oddělené speciální sponou. Po jejím odstranění dojde k promísení obou směsí a připravenou chemii lze rovnou aplikovat.

Předností kamenného koberce je i rychlost pokládky. Po nové ploše se budete moci projít po 24 hodinách a plně ji zatížit za 7 dní. Malý technologický unikát představuje rychlost aplikace systému TopStone na nově vytvořený beton. Pokud je beton kvalitně udělaný a má odpovídající zbytkovou vlkost, nemusíte čekat na jeho „vyzrání“ 21 dní, ale už po 5 dnech můžete bez obav začít s pokládkou. Zbytková vlhkost betonu musí však být menší než 4%.

Design na míru

Kamenný koberec je tvořen z pryskyřice a drobných říčních kamíncích různých barev a velikostí, které pochází z oblasti Dunaje. Luxusnější volbu představuje verze z drceného italského mramoru. Systém TopStone můžete vybírat z 15 barevných provedení mramorových kamínků a ze 7 variant říčních kamínků. Povrch okolo bazénu tak lehce barevně sladíte s vaším domem nebo s terasou.

Kamenný koberec TopStone lze jednoduše položit i podél zaoblených bazénů

O TOPSTONE

TopStone je jediný originální povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva s
nejdelší tradicí ve svém segmentu. Firma TOPSTONE jej vyrábí a vyvíjí již od roku 1996. Praktické rady a návody pokládky naleznete na jejím webu – www.topstone.cz.

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30