Pokládka lité podlahy

Litá podlaha se již dávno nepoužívá jen v průmyslových objektech, pronikla nejen do komerčních prostor, ale vytváří moderní design i v domech či bytech. 

S pokládkou lité podlahy vám rádi pomůžeme. Obraťte se na nás a my se o vše postaráme.

Litá podlaha jako módní doplněk interiéru?

Litá podlaha promění vaši starou místnost na něco moderního a jedinečného. Nádech moderního designu podtrhne neomezené množství barevných kombinací. Máme v nabídce několik základních, ale i příplatkových barev. 

Aplikace naší lité podlahy je rychlá a velmi jednoduchá. V podstatě stačí namíchat podlahovou směs v kbelících, ze kterých se pak přelije rovnou na danou plochu. Nános povrchu probíhá velice šetrně, díky čemuž nevzniká riziko zničení stávajících stěn či rohů.
Finální produkt je pružný, tlustý zhruba 2 mm a drží dlouhodobě stálý tvar.

I přes svůj chladný vzhled není podlaha vůbec studená, naopak je velmi příjemná na dotek bosou nohou. Lité podlahy jsou typické svou bezespárostí a vysokou odolností. Díky tomu se snadno uklízí a odolávají i dovádění domácích mazlíčků. Navíc optimálně vodí teplo, tudíž ideálně doplní podlahové topení.

V naší široké nabídce naleznete i designové stěrky vhodné pro aplikace na svislé povrchy. Popusťte uzdu své fantazii a ozvláštněte svůj interiér tímto designovým prvkem.

Lité podlahy Topstone

Potřebujete pomoc s pokládkou lité podlahy, nebo chcete práci přenechat odborníkům? Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme.

Lité podlahy od Topstone jsou nadčasová řešení pro váš dům, či byt. Zajistíme vám vyškolené řemeslníky po celé ČR, kteří svou práci odvedou na 100 %.

lite-podlahy-topstone.jpg

Metalická stěrka

Luxusní a jedinečná - to je metalická stěrka od Topstone!

Potřebujete něco opravdu extra na podlahu? S metalickou stěrkou neuděláte chybu! Tento produkt se realizuje pouze s odbornými řemeslníky a využití si našel hlavně v obchodech s luxusním zbožím. 

E-mail: podlahy@topstone.cz
Mobil: 733 110 085
Web: metalickasterka.cz

metalicka-sterka-topstone.jpg

Kontaktujte nás

Pokládka lité podlahy bez starostí jedině s Topstone!
E-mail: priprava@topstone.cz
Tel.: 739 236 335

Pokládka lité podlahy

Zajistíme profesionální pokládku litých podlah. Službu poskytujeme po celé ČR, pro komerční objekty i domácnosti. S námi bude vaše vysněná podlaha vypadat perfektně!

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30

12.7.2024 - otevřeno pouze do 15:30!!!