Pokládka kamenného koberce

Sháníte řemeslníky pro pokládku kamenného koberce? Obraťte se na nás. Máme k dispozici vyškolené řemeslníky po celé ČR!

Jak na pokládku kamenného koberce nebo jeho údržbu vám poradíme ve videonávodech.
 
Kontakty  Manuály  Kalkulačka

Proč zvolit náš kamenný koberec?

Více než 25 let ve vlastní laboratoři vyvíjíme a realizujeme kamínkové povrchy. Kamenný koberec je podlahová krytina ze zaoblených oblázků, které navozují příjemný pocit při chůzi, přitom ale nekloužou. Zároveň dokáže nahradit téměř jakýkoliv povrch v exteriéru i interiéru. Další důležitou vlastností je mrazuvzdornost, světlostálost, celistvost a vodopropustnost. Voda mezi kamínky bez problémů proteče a na povrchu nezůstane ani kapka.

Pokud chcete originální povrch na příjezdové cestě, okolo bazénu, na zdi či ozvláštnit svůj interiér bez složité údržby, tak jsou pro vás naše kamenné koberce tou správnou volbou. Povrchy lze snadno vyčistit a nemají problém ani se slanou vodou. Dlouhá léta bez nutnosti úprav vám zaručí revoluční skupina pojiv, kterou vyvíjíme ve svých laboratořích. Pojivem je obvykle epoxidová pryskyřice nebo pro náročnější aplikace polyuretanová (PU) pryskyřice. Právě díky pryskyřici kamínkový povrch nestudí do nohou.

Jak na pokládku kamenného koberce?

Jde o relativně jednoduchou instalaci, lze totiž pokládat na již existující podklady jako je dřevo, beton, dlaždice a dokonce i nezpevněné povrchy. Kamenný koberec dokáže vyrovnat a zahladit nedokonalosti původních povrchů, umíme i pokládku na svislé plochy bez nutnosti bednění. 

Kamínky nejčastěji křemenů nebo mramoru jsou dostupné v mnoha různých odstínech a zrnitostech, ladí tak perfektně s jakýmkoliv dalším stavebním materiálem. Pojivo pak volíte dle toho, zda se jedná o vodorovnou či svislou plochu. 

V nabídce máme hned několik pojiv pro vodorovné plochy. Pojivo EpoStone vyniká svou pevností a je proto vhodné pro pojezd či do okolí bazénů se slanou vodou (není UV stabilní). EpoStone lze využít v kombinaci s říčními kamínky a vyžaduje pravidelnou údržbu revitalizačním nátěrem v rozmezí 2 až 5 let dle míry užívání povrchu.

Do lehce zatížených prostorů jako jsou chodníky či balkóny je ideální pojivo PurStone. Nabízí pružnost, odolnost vůči UV záření a cenovou dostupnost, navíc se dá využít i k pojení mramorových kamínků.

Pojivo PurStone One je také vysoce UV stabilní, využití najde u slaných bazénů. Jeho nespornou výhodou je snadná aplikace, jelikož se vyrábí z jednosložkového materiálu.
Při realizaci povrchu v nízkých teplotách vyniká pojivo PolyaStone, které nabízí nejen stabilní UV a pevnost, ale i možnost aplikace při teplotě až 5 °C.
Pro zvýšení pevnosti kamínkového povrchu je vhodné použít správnou penetraci. Skvělým pomocníkem při aplikaci vám bude penetrace TopFix nebo její varianta Rapid, která vyniká rychlým vytvrzením.

Na svislé plochy nabízíme dva druhy pojivpojivo TopWall a PolyaStone Wall, které vyniká vysokou UV stabilitou. Obě pojiva jsou takzvaně 2v1, což znamená, že jedna část pojiva penetruje a druhá pojí kamínky. Velkou výhodou je, že s těmito pojivy aplikace na svislý povrch probíhá bez nutnosti bednění.

  

pokladka-kamenneho-koberece.webp

Pokládka bez starostí

Sháníte řemeslníka pro pokládku kamenného koberce? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a my vše zajístíme. Kromě prodeje kamenných koberců vám doporučíme námi vyškolené řemeslníky z celé ČR pro kompletní realizaci.

Realizace s Topstone nabízí:

- doporučení námi proškolené realizační firmy

- záruku na kvalitně odvedenou práci

- 100% jistotu

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme k dokonalé pokládce vašeho vysněného kamenného koberce.


Pokládka kamenného koberce

Doporučíme vám řádně proškolené řemeslníky pro realizaci vašeho kamenného koberce.
E-mail: podpora@topstone.cz
Tel.: 580 582 572

Technická podpora

Našim zákazníkům, realizačním a obchodním partnerům jsme k dispozici.
Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.
Jsme na telefonu 580 582 572, nebo nám napište na podpora@topstone.cz

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30