Kamenný koberec

Kamenné koberce Topstone jsou výjimečné moderní povrchy pro interiérové i exteriérové užití.

Poznejte výjimečné kouzlo kamenných koberců TopStone

Vynikají nejen svým atraktivním přírodním vzhledem, ale především jedinečnými vlastnostmi jako je mrazuvzdornost, unikátní vodopropustnost, celistvost (díky absenci spár) a nenáročná údržba. TopStone je první česká společnost, která vyvinula kamenný koberec na bázi přírodních kamínků a unikátního pojiva a získala si tak tisíce spokojených zákazníků.

Tradice, vlastní vývoj, neobyčejná kvalita a zaručeně nezávadné materiály, to je synonymum pro kamenné koberce značky TopStone.

TopStone - ověřená tradice

TopStone je společnost, která mezi konkurencí zaujímá naprosto jedinečné postavení, pro nejdelší tradici, se kterou se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji kamenných koberců. Naše produkty pochází z ověřených zdrojů, jsou pravidelně kontrolovány a neobsahují škodlivý a v mnoha zemích zakázaný nonylfenol. Na českém i světovém trhu působíme více než 20 let a pyšníme se tak nejdéle ověřenou životností povrchů.

Řešíte konkrétní otázku použití TopStone povrchu? Potřebujete poradit? Kontaktujte naše specialisty, kteří se vám budou trpělivě věnovat a pomohou vám s výběrem i přípravou či samotnou realizací.

Kamenný koberec v exteriéru

Kamenný koberec v exteriéru je skvostným, netradičním a originálním řešením zpevnění povrchu. Už žádná zarostlá dlažba před domem ani rozvrzaná a vyšisovaná terasa či kluzké schody nebo okolí bazénů.

Hledáte-li dokonalý praktický povrch, pevný, odolný, jednoduše a snadno realizovatelný i líbivý, vyberte si ze široké škály barevných možností TopStone. Spolehněte se, že i za 20 let bude vypadat a sloužit stejně dobře, jako po dokončení pokládky a vytvrdnutí.

Více o kamenných kobercích v exteriéru

Exteriérové kamenné koberce můžete dokonale sladit s domem, zahradou i krajinou, protože nabízíme nekonečnou škálu odstínů směsí z říčních a mramorových kamínků.

Všechny naleznete na našem e-shopu

Kamenný koberec v interiéru

Topstone rozsvítí a ozvláštní váš interiér a stane se tak rafinovaným prvkem, který bude každý obdivovat pro jeho atraktivní vzhled i praktičnost. Nemusí jít pouze o podlahy v technických místnostech či koupelnách. Kamenný koberec je možné nápaditě zakomponovat i do obývacích místností nebo saun či dokonce ložnic.

Kamenný koberec je, ač byste to nečekali, pocitově hřejivý, velice příjemný a skvěle si rozumí s podlahovým vytápěním. Na rozdíl od jiných povrchů nepřenáší vibrace a nárazy a tak jej oceníte i při použití v patře nebo v bytovém domě.

Více o kamenných kobercích v interiéru

Hledáte specifický odstín? Potřebujete podlahu sladit s obložením nebo vybavením interiéru? Toužíte po jedinečném prvku, který bude dokonale zapadat a současně vyčnívat jako originální dominanta?

Nic není problém! Interiérové kamenné povrchy TopStone vyrábíme v mnoha barevných variantách, v přírodních tónech říčního a mramorového kamínku nebo v extravagantnějších odstínech perleťových kamínků.

Na našem e-shopu si vyberete

A dokonce?! TopStone na stěně!

Pokud je kamenný koberec na zemi zajímavým ozvláštněním interiéru, tak využití na stěně je epesní detail, který se stane vrcholem a dominantou tvůrčích možností architektů či tvůrců interiéru.

Bez nutnosti fixace - bednění, s velmi jednoduchou aplikací docílíte kouzelného přírodního efektu, který velmi netypickým způsobem zútulní váš dům, byt i nebytový prostor jako je kancelář či restaurace.

Napadlo vás využít tento unikátní povrch ve sprchovém koutu, kolem krbu či za kuchyňskou linku? I to je možné!

Elegantně šedivý, rafinovaný černý, nebesky bílý i hedvábně pudrový, všechny tyto a mnoho dalších vyladěných odstínů naleznete na našem e-shopu. Stěny získají s kamenným povrchem jedinečnou tvář, kterou si zamilujete.

Přesvědčte se na našem e-shopu

Kombinace vlastností, které u konkurence nenaleznete!

TopStone jsou unikátní povrchy, které vynikají jedinečnou kombinací vlastností. Tu nenaleznete u žádného jiného produktu tohoto typu na českém trhu. Dlouhá životnost, absence spár, protiskluznost, praktičnost, odolnost vůči solím a chemikáliím, ekologická nezávadnost, tvarovatelnost, skvělá tepelná vodivost, široká škála estetického využití a jednoduchá realizace je jen pár vlastností z dlouhého seznamu benefitů, které povrchy TopStone nabízí.

Sáhněte si

Přijďte se přesvědčit a osahat si kamenné koberce do klientského centra k některému z mnoha našich obchodních partnerů nebo vyberte přímo na našem e-shopu a nechte si povrch doručit až domů.

Máte otázky?

Zajímá vás, na jaké povrchy se dá TopStone pokládat?

  • Kde všude je možné ho použít?
  • Kolik stojí?
  • Zda a jak jej zvládnete položit sami či zda je možné někde povrchy vidět na vlastní oči a osahat si je?

Kontaktujte nás, naši specialisté s vámi vyřeší konkrétní dotazy a navrhnou řešení přímo pro vás.

Na vlastní oči

Přesvědčte se, že povrchy TopStone jsou opravdu krásné, je jednoduché je položit a vydrží opravdu všelicos. Náš youtube kanál je plný inspirace, ukázek, návodů a nápadů.

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30