Gabionové ploty a sítě

Nevíte kolik gabionů budete na svůj vysněný plot potřebovat? Nevadí, s naší unikátní kalkulačkou to bude hračka. Spočítá vám nejen potřebný materiál, ale i cenu.  A dokonce vám vytvoří i grafický náhled!

Potřebujete pomoc s realizací vašeho vysněného plotu z gabionů? Obraťte se na nás a my vše zajistíme!

Kontakty  Kalkulačka

Jak si postavit gabionovou síť?

Nejprve použijte naši jedinečnou kalkulačku, která vám během pár vteřin přesně spočítá potřebný materiál ke zhotovení vašeho vysněného gabionového plotu. Jako bonus vám vytvoří i grafický náhled, který si můžete ihned stáhnout. V případě nejasností a dotazů nás kontaktujte na tel. čísle 604 746 327. Materiál si poté objednejte na našem e-shopu a pak hurá do realizace.

Důležitou roli při stavbě gambionového plotu nebo zdi hraje příprava podkladu. Vždy záleží na konkrétní realizaci - zda se jedná o jednoduchou nebo složitější konstrukci, plot nebo opěrnou stěnu. Při stavbě hraje roli výška a šířka, terén, atd. Obecně se dá říci, že pro podklad stačí zhutněné podloží doplněné geotextilií a štěrkovým ložem (pro jednoduchou variantu stačí cca 1 m výšky a min. 30 cm šířky).

Vždy je dobré konkrétní řešení konzultovat se stavebním technikem, který vám pomůže zvolit vhodnou variantu podkladu, případně doporučí vyztužit vybraný podklad stabilizačními sloupky.

Gabionové sítě a ploty však doporučujeme stavět na betonový základ, jehož šířka by měla odpovídat šířce stěny plotu. Abyste zabránili sesouvání kameniva, namontujte opěrné sloupky.

Základní přírodní materiál pro výplň gambionů je kámen, který je snadno dostupný i cenově příznivý. Kámen by měl být neštěpivý, dostatečně tvrdý, odolný vůči povětrnostním vlivům a musí mít vždy větší průměr než je velikost oka, jinak by propadával. Dalšími variantami jsou pak dřevo, rostliny nebo sklo. Konstrukci lze ponechat i jako prázdné klece.


Gabionové sítě a koše

Jedině u nás máte vše naprosto bez starostí. Díky naší kalkulačce neuděláte při nákupu chybu a k zakoupenému zboží poskytujeme i návod na sestavení. 

Protože máme všechny produkty skladem, ručíme vám za rychlé dodání vaší objednávky. A garance kvality je samozřejmostí.

gabionova-sit.webp

Gabionové ploty

Potřebujete na zahradě opravdu pořádný a odolný plot, který vydrží desítky let? Gabionový plot na míru je pro tyto účely ideální volbou. 

S realizací gabionového plotu vám pomůžeme od A do Z. Ať už jde o samotnou kalkulaci, pomoc s výběrem vhodného řešení i samotnou realizaci.

gabionovy-plot.webp

Gabionové koše a sítě

Potřebujete pomoci s gabionovými koši zakoupenými na e-shopu, nebo v kalkulačce? Neváhejte se na nás obrátit.
E-mail: info@topgabion.cz
Tel.: 604 746 327

Gabionové ploty na míru

Výroba komplexních plotů je čistě zakázková, na míru a přání našich zákazníků. Kontaktujte nás a my se o vše postaráme.
E-mail: info@topgabion.cz
Tel.: 604 746 327

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30