Buďte kreativní s produkty TopGlass od TopStone!

Vyrobte si originální vánoční dekorace či jedinečný bytový doplněk s naší novinkou barviv Metallic, INK a Paste k tónování produktů TopGlass. Navíc nyní všechny produkty z řady TopGlass s 15% slevou!

Licí pryskyřici určenou k odlévání dekorativních předmětů (povrchů) máme již v nabídce nějaký čas. Tato čirá epoxidová zálivka našla široké využití nejen v designu, ale také při zalévání stolů, pultů, reklamních předmětů, šperků a květin. Naše produkty TopGlass nabízí možnost lití materiálu ve vrstvě do 10, 50 a 100 mm.

Nyní jsme řadu TopGlass doplnili o tři typy barviv (Metallic, INK, Paste) vytvořených vlastní recepturou, která vám zaručí kvalitu za přijatelnou cenu. Barviva můžete vybírat ze široké škály nevšedních odstínů a oslní vás svou barevnou sytostí.

TopGlass Metallic je práškový metalický pigment, v kombinaci s TopGlass licí pryskyřicí vytváří neprůhlednou metalickou barevnou strukturu. Je UV stabilní a vysoce koncentrovaný, což vám zaručuje použití jen malého množství metalického prášku. Intenzitu zabarvení regulujete pak množstvím přidaného prášku. Barevné odstíny jsou vzájemně mísitelné, což vám umožňuje neomezené množství barevných kombinací!

topglass-metallic.jpg

TopGlass INK je vysoce koncentrované alkoholové barvivo, v kombinaci s TopGlass licí pryskyřicí vytváří oproti Metallicu průhlednou barevnou strukturu. Je rovněž UV stabilní a stačí použít jen „pár kapek“. Intenzitu zabarvení regulujete množstvím přidaného roztoku. Tento pigmentový roztok je rovněž dobře mísitelný.

topglass-ink.jpg

TopGlass Paste je vysoce koncentrovaná pigmentová pasta založená na epoxidové pryskyřici, v kombinaci s TopGlass licí pryskyřicí vytváří neprůhlednou barevnou strukturu. Pasta je bez krystalizace a k dosažení požadované sytosti barvy stačí jen malé množství. Vzájemná mísitelnost barevných odstínů past vám opět umožňuje neomezené množství barevných kombinací a popustit uzdu vaší fantazie!

topglass-paste.jpg

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30