TopStone u bazénu

23. 6. 2015 | Obecné

Nejčastější letní příčinou úrazu dětí je uklouznutí u bazénu, ale s povrchem TopStone se toho bát nemusíte !!!

Léto je v plném proudu a pro děti to znamená především prázdniny u babiček, nejrůznější dětské hry a koupání. Bohužel právě u bazénů a na koupalištích je největší pravděpodobnost úrazů.

Mezi nejčastější zranění u bazénů patří nejrůznější naraženiny horních i dolních končetin v důsledku uklouznutí. A právě za kluzký povrch okolo bazénů může nevhodně zvolená dlažba s nedostatečným odtokem vody. I přesto, že se ustavičně snažíme děti napomínat, aby okolo bazénu neběhaly, přesto uklouznutí stoprocentně zabránit nemůžeme.

Bezpečný kamínkový povrch

Místo věčného upozorňování jděte snížení rizika naproti. Kluzké dlažby v okolí bazénu se bezpečně zbavíte instalací přírodního kamenného koberce TopStone. Předností speciálního kamínkového povrchu je vodopropustnost, díky které povrch velmi rychle schne a nevytváří se na něm nebezpečné kaluže.

Lehce čistitelná a hygienická podlaha

Během pokládky kamenného koberce jsou malé říční oblázky smíchány s přírodní pryskyřicí, podlaha jak tak velmi příjemná na bosou nohu a navíc nechladí. Pojivo v podobě pryskyřice je naprosto zdravotně nezávadné, hygienické, neobsahuje toxické nonylfenoly a neškodí přírodě ani vodním zdrojům.

Kamenný koberec je odolný vůči nečistotám, solím a výborně se udržuje pouze smytím deštěm nebo proudem vody z hadice či vysokotlakého čističe.

Snadná pokládka

Jednou z mnoha výhod kamenného koberce TopStone je snadná a rychlá pokládka, kterou bez obtíží zvládne každý kutil. Inspirovat se můžete návodem zde.

A co více, kamenný koberec můžete vybírat ze 14 barevných provedení mramorových kamínků a ze 7 odstínů říčních kamínků. Povrch okolo bazénu tak lehce barevně sladíte s vaším domem nebo s terasou.

S kamenným kobercem TopStone nejenže snížíte riziko uklouznutí, zároveň okolí bazénu esteticky zdokonalíte.