TopStone to není pouze kamínek

8. 12. 2016 | Obecné

Tradiční český výrobce kamenného koberce, společnost TOPSTONE , působí na trhu od roku 1996. Za dvacetiletou historii existence firmy se TOPSTONE stal doslova synonymem pro kamenné podlahy. V dnešním blogu představíme, že TopStone to nejsou pouze tradiční kamenné podlahy, ale i stavební chemie. Zároveň se dozvíte, co název TopStone znamená.

Špičkový vývoj a inovace produktů

Málokdo ví, že nejsme pouhými prodejci kamenných koberců. TOPSTONE je přímým výrobcem kamenného koberce. Sami vyvíjíme vlastní unikátní pryskyřicová pojiva.

A právě vývoj a inovace jsou pro nás stěžejním faktorem. Stáli jsme za vznikem jedinečného pojiva, které je odolné, houževnaté, ekologicky nezávadné a vyniká vysokou pevností i dlouhou životností. Zároveň neusínáme na vavřínech a neustále vyvíjíme novou doplňkovou chemii a zdokonalujeme původní technologie.

Náš původní sortiment jsme rozšířili o vlastní přípravky stavební chemie, které neustále rozšiřujeme a vyvíjíme. Sortiment stavební chemie ulehčuje rekonstrukce i realizace nových podlahových podkladů. Významně zkracuje časovou náročnost a šetří finance.

Kvalitní zákaznický servis

K nejdůležitějším prioritám společnosti patří náš zákazník. Abyste si kamenný TopStone mohli v klidu prohlédnout, osahat a informovat se o pokládce, otevřeli jsme pro vás 4 Showroomy TopStone. Ty naleznete v našem sídle v Hranicích a dále v Praze, Chebu a Slušticích.

Součástí zákaznického servisu je odborného poradenství, projektová činnost, dovoz materiálu, realizace samotné pokládky či její zprostředkování našimi vyškolenými smluvními partnery.

A pokud nejste s naším kamenným kobercem TopStone spokojeni, vždy situaci aktivně řešíme. Nic nezastíráme a jako jiné firmy se nevyhýbáme řešení problémů. Dobře si totiž uvědomujeme, že právě spokojenost zákazníků z nás dělá jedničku na trhu kamenných koberců.

Co znamená název TopStone?

Víte, že TopStone není pouhým názvem? A, že název ukrývá hlubší význam? Při příležitosti dvacetiletého výročí existence společnosti představujeme soubor vlastností a hodnot skrytých v názvu TopStone.

 

Trvanlivost – naše produkty vynikají dlouhou trvanlivostí a životností dosahující desítek let.
Originalita – kamenný koberec je za všech okolností vždy originální a jedinečný.
Profesionalita – vše řešíme profesionálně, ale s lidským přístupem.
Systém – vyvinuli jsme několik jedinečných systémů pokládky kamenných koberců.
Tvarovatelnost – naše materiály vynikají snadnou tvarovatelností a přizpůsobivostí.
Odolnost – kamenné koberce jsou odolné vůči počasí, chemikáliím i fyzickému opotřebení.
Nezávadnost – kamenný koberec je zdravotně nezávadný pro děti i čtyřnohé miláčky.
Ekologie – produkty neobsahují nonylfenoly a neškodí životnímu prostředí.