TOPSTONE jako první přináší exkluzivní kolekci perleťových odstínů

29. 5. 2015 | Obecné

TOPSTONE jako první a jediný výrobce kamínkových povrchů přichází na trh se zcela novými, perleťovými odstíny kamínků. K tomu navíc uvádí čtyři nové mramorové vzory.

Nová perleťová kolekce

Na český trh společnost TOPSTONE přichází se zcela unikátní kolekcí perleťových odstínů kamínků. V nové Pearl Collection je 8 jedinečných barevných odstínů – stříbrná, zlatá, červená, zelená, fialová, modrá, bronzová a antracitová.

Díky těmto unikátním barvám se otvírají neomezené designové možnosti. S novými odstíny můžete standardně pokládat kamenný koberec přes celé místnosti, ale hlavně lze v koupelnách, obývacích místnostech nebo na chodbách vytvářet nejrůznější barevné kombinace. Krásně vyniknou například tenké barevné linky lemující chodbu, které budou ladit k barvě stěn.

S perleťovými kamínky lze také vytvářet kontrastní části, které zpestří velké jednobarevné plochy.

Exkluzivní perleťová kolekce je tak revolucí v kamínkových kobercích.

Rozšířená nabídka mramorových kamínků

Vedle perleťových barev říčních kamínků nově přibyly také 4 barevné odstíny mramorových kamínků. Nově můžete vybírat z nádherných barev hnědé Royal Brown, šedé Bardiglio, žluté Giallo Mori a starorůžové Rosa del Grada.

Díky těmto novinkám se kolekce mramorových kamínků rozšířila na 15 barevných odstínů.

Proto neváhejte a navštivte naše showroomy TopStone v Hranicích, Praze, Brně, Jihlavě, Šumperku, Hovězím, Českých Budějovicích, Hradci Králové nebo v Mostu a sami se přesvědčte o podmanivém kouzlu nových odstínů.

Všechny novinky můžete shlédnout také na www.eshop.topstone.cz / www.topstone.cz