Tomík na cestách se vrací tuktukem z Asie

23. 7. 2018

Mladý cestovatel a dobrodruh Tomáš Vejmola, známý jako Tomík na cestách, se po ročním putování vrací z Bangkoku domů. Přivítat ho můžete v sobotu 28. července od 15 hodin, kdy se svým tuktukem dorazí na Masarykovo náměstí v Hranicích. TopStone u návratu Tomíka nebude chybět.

Přesně před rokem se Tomáš, alias Tomík na cestách vydal z Hranic do Bangkoku, kde si koupil 35 let starou motorovou rikšu a vyrazil na cestu domů. Zatímco do Bangkoku letěl letadlem, zpět jel ojetým tuktukem. Čekala ho cesta dlouhá 20 000 kilometrů!

Během ročního putování prožíval každý den velká dobrodružství, potýkal se s technickými problémy své rikši, řešil úřední patálie, bojoval se zdravotními problémy, ale také si užíval krásné přírody a poznával místní obyvatele. Celé putování pojal Tomáš jako nízkonákladové, bez zbytečných výdajů a luxusního zázemí penzionů. Přespával ve stanu, v klášterech i u místních.

Každodenní dobrodružství zaznamenával do videoblogu, který můžete sledovat na YouTube kanále Tomík na cestách a na facebookovém profilu Tomík na cestách.

Přivítejme Tomíka doma

Nyní přesně po roce se Tomík na cestách vrací domů do svých rodných Hranic. Na Masarykovo náměstí dorazí se svou motorovou rikšou mezi 15 až 18 hodinou. Přijďte přivítat cestovatele Tomáše Vejmolu. Na přivítanou můžete pro vysíleného cestovatele vzít sýry, které Tomáš miluje. A co víc? „Kdo bude mít na sobě triko projektu Tomík na cestách, může se těšit na svezení v tuktuku,“ říká cestovatel Tomáš Vejmola.

 TopStone, jako hrdý sponzor Tomíka na cestách, nebude při návratu Tomáše chybět. Přijďte také!