Snadný úklid podlah TopStone

12. 1. 2015 | Obecné

Interiérovou podlahu vybíráme nejen podle designu a užitných vlastností, ale také podle toho, jak je podlaha náročná na úklid. A právě podlahy TopStone vynikají snadnou údržbou.

Doma si přejeme mít čisto a útulno, obzvlášť, když úklid a luxování není zrovna naší nejoblíbenější aktivitou. Navíc zápasit s mnohdy těžkým vysavačem a vymotávat se z dlouhé elektrické šňůry není zrovna komfortní. Ale co dělat, když drobky na podlaze a chlupy od domácích mazlíčků stále přibývají.
Navíc z koberců se podaří vysát jen několik procent prachu a nečistot. Z tohoto důvodu nejsou koberce vhodné pro alergiky trpící na prach a roztoče.

Podlahy TopStone uklidíte během několika minut

Dalo by se až říct, že podlahy TopStone nemusíte téměř uklízet. Není to však pravda, ale jejich úklid je tak snadný a rychlý, že si ani nevzpomenete, kdy naposled jste uklízeli.
Kamínkový povrch díky své jedinečné struktuře stačí jen lehce vysát, případně u uzavřených povrchů TopStone Lock či TopStone Clear zamést nebo vytřít vlhkým hadrem. Podlahy TopStone jsou proto vhodné pro alergiky.

Automatický úklid s robotickým vysavačem

Pro ty co by si rádi úklid ještě více ulehčili, je tady dobrá zpráva. Podlahy TopStone jsou ideální pro robotické vysavače, které dokonale posbírají každé smítko z podlahy. To je velkou výhodou oproti kobercům, se kterými si robotické vysavače příliš neporadí.
O robotický vysavač se nemusíte nikterak starat, ovládat ho, nebo například hlídat, aby nespadl ze schodů. Sám totiž dobře ví, v který den má uklízet a jaké místnosti vysát. Zároveň je ohleduplný k vašim stěnám a nábytku. Díky speciálním senzorům nenaráží do nábytku, ani domácích mazlíčků, a dovede vysát všechny rohy v místnosti.
Další výhodou podlah TopStone je, že jsou bezespárové a nevyžadují mezi místnostmi žádné prahy. Robotický vysavač, tak může snadno přejíždět z místnosti do místnosti a uklízet, zatímco vy trávíte svůj volný čas venku s dětmi.