S TopWall na stěny!

11. 8. 2015 | Obecné

S TopWall na stěny!

Produktovou novinkou v sortimentu TopStone je jedinečný stěnový systém TopWall, který umožňuje pokládání povrchu z říčních nebo mramorových oblázků na svislé plochy.

Unikátní technologie na stěny TopWall nahrazuje klasické obklady v koupelnách a v kuchyních. Je vhodná pro všechny druhy povrchů ve vnitřním i venkovním prostředí. Základ tvoří říční nebo mramorové oblázky, které jsou smíchány s epoxidovým pojivem. Materiál se nanáší na stěnu kovovým hladítkem, podobně jako kamenný koberec na podlahy.

Výhodou systému TopWall oproti keramickým obkladům je rychlá realizace a jedinečný vzhled. Přitom kamenný koberec na stěnu disponuje stejnými vlastnostmi jako zmíněné obklady. Stěna je snadno čistitelná, odolná vůči UV záření a s uzavřenou strukturou je také odolná vůči vodě.

Vhodný do koupelen, kuchyní i obývacích místností

S materiálem TopWall lze obložit sprchový kout včetně podlahy s koupelnovou vaničkou. Oblázková stěna do koupelny je nadčasová a vyniká jedinečným vzhledem. Aby však byla stěna odolná vůči vodě, je vhodné strukturu uzavřít čirým epoxidovým gelem TopGel.

TopWall je vhodný také do kuchyní. Kamínková stěna za kuchyňskou linku je praktická a snadno čistitelná. Navíc při její realizaci nemusíte u vypínačů a elektrických zásuvek složitě vyměřovat a řezat otvory, jako tomu bývá u obkladů. Materiál TopWall jednoduše nanesete, kam je potřeba.

Mramorová stěna je také skvělou dekorací obývacích pokojů, pracoven nebo ložnic. K vizuálnímu zpestření pokoje stačí pouze kamínková stěna za televizi nebo svislý pruh na prázdné stěně.

Říční, mramorové nebo perleťové kamínky v široké paletě barevných odstínů

Stěnový systém TopWall nabízíme v několika provedeních – s říčními oblázky, mramorovými nebo perleťovými kamínky v široké paletě barevných odstínů.

Po aplikaci systému TopWall má kamenný koberec otevřenou strukturu, to znamená, že jeho povrch není hladký a stěna je prodyšná. Pokud si přejete hladký povrch, který je odolný vůči vodě, uzavřete povrch gelovým produktem TopGel.

Se stěnovým kobercem TopWall se tak otvírá široká možnost jednoduchých a praktických interiérových i exteriérových úprav.