Rozšíření sortimentu o divizi stavební chemie

14. 10. 2015 | Obecné

Výrobce kamínkových povrchů TopStone rozšiřuje svůj sortiment o novou divizi stavební chemie. Produkty z této nové řady se používají na opravu betonových a minerálních podkladů a také na renovaci podlah v garážích, technických místnostech i v průmyslových a zdravotnických zařízeních.

Jedním z produktů stavební chemie je opravná sada TopStone Plastbeton, která je vhodná k opravě výtluků a prasklin na betonových podkladech. S Plastbetonem lze kromě vyzprávky betonu také vyrovnávat podkladový povrch, který snadno připravíte pro aplikaci lité epoxidové stěrky nebo kamenného koberce TopStone.

Mezi další produkty z divize stavební chemie se řadí epoxidové samonivelační stěrky, díky kterým vytvoříte finální bezespárý povrch s unikátními vlastnostmi. Těmi jsou především vysoká zatížitelnost a chemická i mechanická odolnost. Epoxidové stěrky se proto používají především v garážích, obchodních domech, zdravotnických zařízeních, ale i ve skladech a v technických místnostech.

A pokud potřebujete vzhled staré betonové podlahy oživit a renovovat, pak právě pro vás jsou určeny epoxidové nátěry. Nátěry nejenže podlahu oživí a zkrášlí, ale také zamezí prašnosti povrchu. Strukturované nátěry můžete tónovat v široké škále odstínů. Estetické zkrášlení přináší také barevné chipsy a hlavně možnost umístit pod nátěr firemní logo, plakát či směrové šipky. Díky této vlastnosti vytvoříte s epoxidovými nátěry podlahy s naprosto jedinečným vzhledem.

Divize stavební chemie dále nabízí vazné, penetrační a potěrové hmoty či speciální akcelerátor pro urychlení procesu tvrzení.

Stavební chemie značky TopStone je vysoce kvalitní, šetrná k životnímu prostředí a bez obsahu škodlivého Nonylfenolu.