Renovace krbových soklů

22. 3. 2016 | Obecné

Krby jsou bezpochyby dominantou obývacích místností a právem na sebe strhávají pozornost všech příchozích hostů i členů rodiny. Po letech užívání ale mohou trpět drobnými nedostatky na kráse. Těmi nejčastějšími jsou popraskané sokly a uražené hrany. A na takový krb není zrovna nejlepší pohled.

Dejte soklu nový vzhled

Krbu můžete dát jednoduše nový vzhled s pomocí stěnového systému TopStone. Kamenným kobercem TopStone určeným pro svislé plochy lze snadno renovovat sokly a další vnější části krbů. Navíc kámen a oheň k sobě neodmyslitelně patří a oba prvky se v bytovém designu skvěle doplňují.

K jednoduché renovaci stačí sokl napenetrovat přípravkem TopFix Interier. Podle návodu namíchat směs z říčních oblázků nebo mramorových kamínků, nanést na sokl a pečlivě uhladit a vytvarovat všechny úhly.

Během jednoho odpoledne si renovujete krb do podoby, na kterou bude opět radost pohledět.

Designové zpestření lihových krbů

A pokud bydlíte v bytě a pohled na plápolající oheň si užíváte prostřednictvím lihového krbu, pak s pomocí stěnového systému TopStone zpestříte jeho okolí. Vizuálně vynikne kamenné lemování krbu nebo moderní svislý pruh na stěně, ve kterém bude lihový krb umístěn.