Proč používat stavební chemii TopStone?

19. 4. 2016 | Obecné

Součástí sortimentu TopStone je již několik měsíců vlastní divize stavební chemie. Předností stavební chemie je ucelená produktová řada, která nabízí profesionální technologie pro renovace ale i nová zhotovení průmyslových i rezidenčních podlah.

K čemu je stavební chemie vhodná?

Produkty stavební chemie slouží pro opravy a renovace starých cementových a minerálních podkladů i pro zcela nová zhotovení epoxidových podlah. Díky tomu stavební chemie šetří nejen drahocenný čas při samotné práci, ale také finance.

Epoxidové nátěry a stěrky jsou vhodné pro průmyslové, skladové i garážové podlahy. Pro snadnou údržbu a vysokou hygieničnost jsou ideální také do nemocnic, škol, kanceláří i bytů.

Široký sortiment špičkových přípravků

Hlavním pilířem stavební chemie Topstone je technologie litých a nátěrových epoxidových pryskyřic, které neobsahují rozpouštědla, ani toxické nonylfenoly. Díky tomu jsou přípravky šetrné k životnímu prostředí.

Součástí sortimentu jsou přípravky pro opravy a sponkování betonů a minerálních podkladů – tzv. plastbetony a tmely. Vyšší přilnavost epoxidových pryskyřic k podkladu zajišťuje penetrace EP01 a pro izolaci vůči prosakování slouží polyuretanová hydroizolace.

Celý sortiment stavební chemie uzavírají urychlovače tuhnutí a dekorativní i protiskluzové vsypy.

Výhody epoxidových nátěrů

Výhodou epoxidových podlah jsou vysoké užitné vlastnosti. Povrch je mechanicky a chemicky odolný, má antistatické vlastnosti a se speciálním vsypem je i protiskluzový. Povrch je zároveň odolný vůči šmouhám od bot nebo pneumatik automobilů.

Samotnou předností je i neomezený design. Epoxidové nátěry lze totiž barevně tónovat v 213 RAL odstínech. K tomu lze podlahu designově upravit vhozením různobarevných chipsů.

S jednotlivými produkty z divize stavební chemie TopStone se seznámíte v praktických instruktážních videích.