Podporujeme odvážného cestovatele Tomíka na cestách

1. 9. 2017

Sledujte odvážné putování Tomíka na cestách, který jede na tuktuku z Bangkoku do Česka

 

Společnost TopStone, výrobce kamenných koberců, je sponzorem mnoha kulturních, sportovních i charitativních akcí. Podporujeme jak společenské události, tak i jednotlivé sportovce a cestovatele. Jedním z nich je mladý cestovatel, který se rozhodl dojet z Bangkoku domů do České republiky na neobvyklém dopravním prostředku. Tuktuku, neboli malé motorové rikše.

Tomáš Vejmola je mladý cestovatel, který již dříve navštívil Nepál a Indii, na kole za 101 dní urazil 7 000 km a dojel až do Gruzie a zpět. Na aktuální cestu se vydal o letošních prázdninách. Cílem cesty je dojet, na pro nás netypickém dopravním prostředku zvaném tuktuk, z Bangkoku zpět domů. Cesta je dlouhá přes 20 000 km.

Celá putování Tomáše je nízkonákladové. Do Bangkoku se mladý dobrodruh přepravil letecky. Po příletu si koupil ojetý tuktuk a vyrazil na svou dobrodružnou cestu. Při tom chce lidem otevřít oči prostřednictvím svých zážitků, které sdílí na svých webových stránkách nebo na Facebooku. Jeho putování nese název Tomík na cestách. Pravidelná videa a zážitky z Tomíkovy cesty můžete sledovat na webové stránce www.tomiknacestach.cz a na  Facebooku.

 Tomík na Cestách s TopStone