Podívejte se na reportáž o kamenném koberci TopStone v pořadu Rady ptáka Loskutáka

1. 6. 2017

V sobotu 20. května byla v pořadu Rady ptáka Loskutáka na televizní stanici Nova odvysílána televizní reportáž o kamínkovém povrchu TopStone. Pokud jste reportáž nestihli, nyní se můžete na celý díl podívat.

Kamínkový povrch představil produktový specialista společnosti TopStone Marek Ondra. V reportáži byl kamenným kobercem renovován prostor okolo bazénu. Kamenný koberec byl vybrán pro originální vzhled a také pro své vlastnosti, kterými jsou drenážnost, mrazuvzdornost a protiskluznost.

„Oproti keramické dlažbě se na kamenném koberci netvoří louže. Díky tomu je povrch bezpečný a neklouže. V neposlední řadě je povrch příjemný na chůzi bosou nohou,“ vysvětluje Marek Ondra ze společnosti TopStone.

Barevná i materiálová rozmanitost 32 druhů

Mezi kamínkovými povrchy TopStone převládá různorodost. Vybírat lze z devíti druhů říčních kamínků, z patnácti druhů mramorových kamínků a z osmi druhů perleťových kamínků.

Jednoduchá údržba

Kamenné povrchy TopStone jsou oblíbené také pro svou nenáročnou údržbu. „Běžná údržba se provádí pouze zametením smetákem a opláchnutím proudem vody. Jednou za čas je vhodné povrch obnovit revitalizačním nátěrem, který podlaze navrátí původní lesk,“ uzavírá produktový specialista Marek Ondra.

Celou reportáž včetně způsobu pokládky můžete vidět na našich stránkách v sekci Galerie - TV spoty a videa.