Oživte zašlý povrch revitalizačním nátěrem

19. 4. 2018

Máte pocit, že povrch kamenného koberce ztratil svůj původní lesk? Je na nášlapné vrstvě znát mechanické opotřebení? Zvolte revitalizační nátěr TopVital, který navrátí kamennému koberci původní lesk a zároveň opraví stopy mechanického poškození.

Kamenný koberec po několika letech užívání ztratí svůj původní lesk. Jedná se o přirozený proces, za kterým stojí působení povětrnostních vlivů i mechanické opotřebení. Změny se nejčastěji týkají venkovních ploch. A zatímco u zámkové dlažby či keramických dlaždic s opotřebením nic nesvedete, pak kamenné koberce lze jednoduše revitalizovat.

K obnově původního lesku slouží revitalizační nátěr Topstone TopVital . Revitalizační nátěr obnovuje svrchní vrstvu, zaceluje mechanické opotřebení a navrací kamennému koberci nádherně lesklý vzhled. Nenáročnou revitalizací bude kamenný koberec i po letech užívání vypadat jako nový.

Využijte komfortní balení Twinpack

Aplikaci revitalizačního nátěru ulehčí moderní balení Twinpack, které obsahuje jak epoxidovou pryskyřici, tak i tvrdidlo. Výhodou balení Twinpack je rychlé a snadné smísení obou látek bez ušpinění nářadí nebo rukou. Dokonce nepotřebujete ani mísící vědro.  Zároveň nemusíte složitě určovat mísící poměr. U Twinpacku jednoduše odstraníte dělící sponu a dlaněmi obsah promísíte. Z obalu můžete připravenou směs rovnou aplikovat na kamenný koberec.

Jak aplikovat revitalizační nátěr?

Dvousložkový nátěr TopVital se aplikuje malířským válečkem nebo štětcem. Podmínkou aplikace je čistý a dokonale suchý povrch. Revitalizační nátěr je pochozí po 24 hodinách. Povrch lze plně zatížit po sedmi dnech. V nabídce je také revitalizační nátěr TopVital Plus pro světlé, mramorové povrchy.