Novinka: Mramor z Česka, to je pecka

5. 8. 2020

Zvažujete renovaci okolí vašeho domu nebo přímo v něm? Pak pro vás máme novinku, která se vám jistě zalíbí a dodá vašemu domovu šmrnc. Odpovědí je Český Mramor, který je nabízen v mnoha designových provedeních, a navíc – jak je u nás zvykem - za skvělou cenu.

Český Mramor je omílaný lomový kámen, takže se nemusíte obávat, ostrých hrana a složitě se s nimi vyrovnávat, aby nebyly nezbezpečné. Vyznačuje se vyšší tvrdostí a skvělou odolností, proto je tento kamenný koberec ideální například pro příjezdové cesty, okolí bazénů či pěší stezky v zahradě.

Skvěle se však také hodí pro designová řešení v interiéru, a to nejen proto, že je k dostání hned v pěti barevných provedeních. Skvěle se aplikuje na vodorovné i svislé plochy, které můžete ladit do růžové, šedobílé, béžové, hnědočerné či šedohnědé barvy.

Český Mramor je drcený vápenec, takzvaný devon, jehož kamínek je omílaný, sušený a odprášený. Skvěle se dá využít nejen v oblasti soukromého bydlení, ale také v rámci renovace městského mobiliáře a jeho okolí. Jeho vlastnosti ocení také průmysloví zákazníci. Produkt je nabízen v balení 25 kg o frakcích 2-4 mm a 4-8 mm. Více se dozvíte v našem e-shopu.

 

Napište nám!
× Chyba! Honey POT!
Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů chci formulář odeslat.
Více informací zde: Ochrana osobních údajů