Nevíte, čím na Vánoce obdarovat rodinu?
Darujte dárkový poukaz TopStone

24. 11. 2015 | Obecné

Čas výběru a nakupování vánočních dárků se nezadržitelně přiblížil. Pokud ale patříte k těm, co si každoročně lámou hlavu nad tím, co svým přátelům nebo rodině pořídit, pak nezoufejte. Máme pro vás jeden tip.

Zárukou úspěchu a radostí obdarovaného jsou vždy praktické dárky. A pokud zrovna vaše rodina plánuje rekonstrukci terasy, balkonu nebo podlahy v koupelně, kuchyni nebo na chodbě, pak bude úspěch o to větší, když darujete dárkový poukaz TopStone.

Dárkové poukazy TopStone

Dárkové poukazy TopStone slouží k libovolnému nákupu sortimentu TopStone. Poukaz můžete uplatnit na venkovní i vnitřní kamenné koberce, stěnové systémy TopStone, přípravky stavební chemie a na veškeré příslušenství.

Hodnoty dárkových poukazů TopStone jsou 5 000 Kč, 10 000 Kč a 15 000 Kč.

TopStone dárkový poukaz

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od vystavení.

Dárkový poukaz zakoupíte v našem e-shopu. Pro více informací nám napište e-mail na info@topstone.cz nebo nám zavolejte na +420 739 091 142.

TopStone TIP

Pozor, dárkový poukaz má jednu nevýhodu. Hlavními iniciátorkami většiny rekonstrukcí a bytových vylepšení bývají ženy. Jestliže dárkovým poukazem obdarujete svého manžela, tatínka nebo tchána, hrozí brzké zmrazení úsměvu, jakmile obdarovaný zjistí, že ho na jaře čeká „opět další práce“ :)

Naštěstí s přispěním štědrovečerní pohody, klidu a s množstvím vánočních dobrot vašeho muže brzy zkrotíte a vysvětlíte mu výhody práce s pomocí stavební chemie a říčních kamínků TopStone.