Mramorová stěna a výmalba taupe zútulní váš byt

30. 10. 2015 | Obecné

Působí váš byt neútulně a cítíte se v něm svázaní? Rádi byste obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu vizuálně oživili, ale nevíte jak na to? Poradíme vám. Vzdušnost, teplé barvy a mramorová stěny zcela změní atmosféru vašeho bytu.

Zbavte se přebytečných věcí

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, stísňujícím dojmem působí plné poličky a vitríny, které zdobí nepotřebné keramické sošky, upomínkové předměty z výletů nebo školní výrobky dětí.

Nemusíte se jich nutně zbavovat. Stačí jejich počet výrazně omezit, uložit do krabice a schovat. Stejné platí v případě přebytečných papírků s upomínkami a povalujících se propisek, které uložte na jedno místo. Jednoduše dejte věcem řád a prostor. Rázem ucítíte, jak je váš byt vzdušnější.

Vymalujte odstíny taupe

Módu pestrobarevných zdí vystřídala moderní bílá barva, která místnosti rázem projasní. Pokud však bílé stěny nemáte v oblibě, inspirujte se trendy barvami podzimu.

Současným hitem jsou barvy odstínů taupe, které sluší jak moderním, tak i konzervativně zařízeným bytům. Taupe odstíny nejsou čistě bílou a studenou barvou, ale mají lehký nádech teplejších barev béžové, hnědé nebo šedé. Tím celému interiéru dodávají všudypřítomnou útulnost, která se násobí vhodným nasvícením stolních i stojacích svítidel.

Nebojte se designové mramorové stěny

Patřičný moderní nádech obývací místnosti, ložnici nebo pracovně dodáte designovým prvkem v podobě mramorové stěny TopWall. Mramorové a kamínkové stěny TopStone se skvěle vyjímají za televizí nebo jako doplněk obývacích stěn. Stejně dobře můžete například třemi různě širokými vertikálními kamínkovými pruhy zpestřit velké nástěnné plochy.

Stěnový systém TopWall oceníte i při obkládání soklů krbů nebo kuchyňských barových zdí. Kamenná stěna TopStone vyniká čistými liniemi, vysokou estetičností a nadčasovým designem. Zároveň jsou kamínkové stěny praktické. Disponují vysokou mechanickou odolností a snadno se čistí.

Stěnový systém TopWall je k dostání s říčními oblázky, mramorovými nebo perleťovými kamínky v široké paletě barevných odstínů. S barevným kontrastem kamínků a výmalby taupe, pak vytvoříte moderní a přitom útulný byt.