Místa pro odkládání bicyklů zpevní i odvodní kamenný koberec

18. 7. 2016 | Obecné

Z našeho TopStone blogu jistě dobře víte, že rozsah použití kamenného koberce je opravdu široký. Oblázková podlaha je vhodná jak pro interiéry, tak i pro exteriéry, kterými jsou venkovní terasy, zahradní chodníky nebo i příjezdové cesty. Dnes vám prozradíme další tip na originální použití.

Pokud rádi jezdíte na kole, zbystřete. Kolikrát se vám stalo, že jste zastavili u obchodu, cukrárny nebo restaurační zahrádky a chtěli si zaparkovat bicykl do stojanu? Jenže ten den pršelo a vyhrazená místa pro kola byla plná blátivých kaluží.

A právě takovým zážitkům lze předejít. Stačí místa pro parkování jízdních kol zpevnit kamenným kobercem TopStone. Předností samonosného povrchu pro nezpevněné plochy je vodopropustnost bez nutnosti spádování plochy a napojení na odvodnění. Dešťová voda přirozeně vsakuje do podloží. Přírodní povrch zároveň zaujme svým jedinečným vzhledem a vyniká dlouhou životností a odolností vůči mrazům i posypovým solím.

Rychlá realizace bez čekání

Obrovskou předností, kterou vyniká kamenný koberec TopStone pro nezpevněné povrchy je rychlá realizace, bez nutnosti technologický prodlev. Jednoduchý proces realizace zvládnete ve čtyřech krocích.