Místa pro odkládání bicyklů zpevní i odvodní kamenný koberec

18. 7. 2016 | Obecné

Z našeho TopStone blogu jistě dobře víte, že rozsah použití kamenného koberce je opravdu široký. Oblázková podlaha je vhodná jak pro interiéry, tak i pro exteriéry, kterými jsou venkovní terasy, zahradní chodníky nebo i příjezdové cesty. Dnes vám prozradíme další tip na originální použití.

Pokud rádi jezdíte na kole, zbystřete. Kolikrát se vám stalo, že jste zastavili u obchodu, cukrárny nebo restaurační zahrádky a chtěli si zaparkovat bicykl do stojanu? Jenže ten den pršelo a vyhrazená místa pro kola byla plná blátivých kaluží.

A právě takovým zážitkům lze předejít. Stačí místa pro parkování jízdních kol zpevnit kamenným kobercem TopStone. Předností samonosného povrchu pro nezpevněné plochy je vodopropustnost bez nutnosti spádování plochy a napojení na odvodnění. Dešťová voda přirozeně vsakuje do podloží. Přírodní povrch zároveň zaujme svým jedinečným vzhledem a vyniká dlouhou životností a odolností vůči mrazům i posypovým solím.

Rychlá realizace bez čekání

Obrovskou předností, kterou vyniká kamenný koberec TopStone pro nezpevněné povrchy je rychlá realizace, bez nutnosti technologický prodlev. Jednoduchý proces realizace zvládnete ve čtyřech krocích.

aplikace TopStone na nezpevněný podklad