3D metalická stěrka TopStone: Luxusní podlaha s imitací mramoru

Přejete si interiérovou podlahu s nadčasovým a luxusním vzhledem? Hledáte řešení, které je nenáročné na údržbu? Chcete mít podlahu s jedinečnými vlastnostmi? Poznejte 3D metalickou stěrku od společnosti TOPSTONE.

Metalická stěrka pro rodinné domy i luxusní obchody

Chcete, aby vaše podlaha upoutala pozornost a vždy zaujala příchozí návštěvy? S 3D metalickou stěrkou je to možné. TopStone EP11 Metallic je luxusní dekorativní epoxidová 3D metalická stěrka, která vyniká moderním, originálním a luxusním vzhledem. Metalická 3D stěrka totiž vytváří originální 3D kresby neboli mramorování, které dokonale imituje přírodní mramor. Na rozdíl od pravého přírodního mramoru je 3D epoxidová stěrka cenově dostupnější a nechladí na bosou nohu.

Pro svůj luxusní vzhled je 3D metalická stěrka vhodná do interiérů rodinných domů a bytů i pro komerční prostory s luxusním zbožím, obchodní pasáže a autosalony. Imitace mramoru se výborně vyjímá také ve stylových restauracích a v hudebních klubech. Vedle podlah lze epoxidovou stěrku využít na povrchovou úpravu nábytku, například na odkládací desky stolů, komod a dalších ploch.

· Pro rezidenční i komerční prostory.

· Skvěle se hodí do reprezentačních sálů.

· Vhodná pro obchody s luxusním zbožím.

Vyberete si z dvaceti barevných odstínů

Jednou z mnoha předností 3D metalické stěrky TopStone EP11 Metallic je široká variabilita vzhledu s věrnou imitací mramoru. Pro dokonalé designové sladění podlahy s vaším interiérem si vyberete z 20 barevných odstínů metalické stěrky. Široká paleta zahrnuje barevné odstíny od černé a šedé přes hnědé a oranžové barvy až po odstíny modré, zelené a bílé. Podívejte se na vzorník.

· Originální 3D vzorování.

· Dokonalá imitace mramoru.

· Vyberete si z 20 barevných odstínů.

Kromě vzhledu 3D metalická stěrka vyniká svými vlastnostmi

Metalické stěrky jsou oblíbené v moderních interiérech pro své výborné užitné vlastnosti. Epoxidová stěrka vytváří bezesparý, tenkovrstvý a vodotěsný povrch, který se snadno čistí. Nečistoty totiž neulpívají ve spárách. Předností podlahy je vysoká chemická a mechanická odolnost, kterou výrazně podpoří uzavírací ochranný matný lak. Pozor, k čištění podlahy nejsou vhodné abrazivníprostředky s hrubými částicemi, které by mohly plochu poškodit.

· Vodotěsný povrch bez spár.

· Snadná čistitelnost podlahy.

· Vysoká chemická a mechanická odolnost.

Aplikaci metalické stěrky svěřte odborníkům

Epoxidové stěrky TopStone je možné aplikovat na většinu druhů podkladů, mezi které patří beton, anhydrit, cementové potěry a cementové stěrky. Výhodou je, že stěrku lze aplikovat při renovaci podlahy na stávající keramickou dlažbu, která je soudržná a bez poškození.

3D metalická stěrka TopStone se aplikuje na vytvrzenou probarvenou penetraci TopStone, podklad musí být dokonale uzavřen i za cenu dvojité penetrace. Materiál je určen k profesionálnímu použití. Realizaci by proto měly provádět profesionální realizační firmy. S jejich výběrem vám pomůžeme.

· Pro většinu podkladů.

· Aplikace na penetrací uzavřený podklad

· Hlavně pro profesionální aplikace realizační firmou.

Získejte nezávaznou nabídku, napište nám

Získejte luxusní podlahu, která vaše návštěvy vždy okouzlí. Poskytneme vám více informací včetně nezávazné cenové nabídky a seznamu realizačních firem. Navštivte naše stránky www.metalickasterka.cz, prohlédněte si vzorník 3D metalické stěrky a napište nám přes kontaktní formulář.

Zůstaňme v kontaktu

Přejete si dostávat novinky e-mailem a být stále v obraze? Stačí zadat váš e-mail a přihlásit se k odběru novinek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

TOPSTONE s.r.o.
Družstevní 442, 753 01 Hranice
+420 580 582 580
info@topstone.cz

IČO: 27782239
DIČ: CZ27782239

Bankovní spojení: 212733206/0300
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě dne 8. 11. 2006

Provozní doba:
pondělí – pátek: 7:30 -11:30 / 12:00 - 16:30