Vybrané reference

Krajská hygienická stanice v Olomouci

Krajská hygienická stanice v Olomouci

Apikace barevných písků na stávající podklad z keramické dlažby v komunikačních prostorách (chodby, schodiště).Vybroušení podkladu, aplikace penetrace TopFix, zásyp barevnými písky,přelakování EP 22, zalakování PU 22. Svislé plochy systém TopWall s barevnými písky.

Realizace díla proběhla dle dohodnutého harmonogramu, smluvní podmínky i termín předání hotového díla byly dodženy. Akce byla náročná na rozvržení prací na jednotlivých patrech. Jedná se o 4 patrovou administrativní budovu - úřad, kde není možné zcela zrušit úřední hodiny a budovu po dobu prací na tak dlouhou dobu uzavřít. Proto oceňuji spolupráci s panem Ondrou, i s ostatními pracovníky firmy Top Stone, kteří i za cenu práce do pozdních  hodin vždy dodrželi předem domluvený dílčí termín předání části díla. Celková zakázka byla předána v dohodnutém termínu bez vad.     

Za investora  - Lenka Čarná                                                                                                  

Mramorový kamínek TopStone Rosa del Garda frakce 4 - 7 mm na terase v Praze

Mramorový kamínek TopStone Rosa del Garda frakce 4 - 7 mm na terase v Praze

..z mailu pana Cejnara..

Dobrý den,

nemohu se s vámi nepodělit  o skvělou spolupráci s panem Součkem a jeho lidmi při pokládce vašeho produktu u nás na terase v Praze 2. Kromě perfektní práce a dokonalého výsledku oceňuji pružnou dohodu po stránce termínů, ochotu udělat terasu nadvakrát kvůli nemožnosti vyklidit velké rostliny v květináčích a v neposlední řadě pomoc při přesunu těchto květináčů.

Z naší strany absolutní spokojenost!

Roman Cejnar

 

Kamenný koberec TopStone Madeira na terase

Kamenný koberec TopStone Madeira na terase

Ze zprávy paní Eriky Pilné: 

"Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat neb tak krásnou terasu s vašimi kamínky Madeira jsem fakt nečekala, je nádherná a skvěle se udržuje. Posílám dvě fotografie. Rozhodně zvažuji i další využití, tentokrát do interiéru. Úžasný povrch, díky.

Všem, kdo u nás byl na návštěvě, se povrch moc líbí a rozhodně do toho půjdou. Jak exteriér, tak interiér . Erika "

Realizace terasy a schodů v Podolance

Realizace terasy a schodů v Podolance

Z mailu zákaznice, paní Sjahrirové

"Musím Vám moc poděkovat za pana Žingora (snad píšu správně) a jeho parťáka Michala, ale i mladého brigádníka. Nejen že nám udělali krásné schody, ale po celou dobu co u nás byli ,jsme jim nemohli vytknout vůbec nic. Takže jen chválím a určitě by jste si takových lidí měl vážit a nedovolit, aby Vaší firmu opustili. Protože takto skvělé lidi, kteří nic nezničí, jsou čistotní, jsou pečliví, jsou spolehliví  a přes všechna úskalí jsou milí , se špatně hledají a opravdu jich bohužel není mnoho. Tímto vyjadřuji naprostou spokojenost. "

Penati Golf Resort

Penati Golf Resort

Od objednávateĺa bola objednaná realizácia chodníkov určená okrem iného aj na pojazd golfových vozíkov (cca 1000kg). Nakoĺko bol terén veĺmi prašný, bola zvolená alternatíva povrchu položenia kamenného koberca TopStone s použitím spevňovacej mriežky TopMesh. Ako vrchná vrstva bol zvolený povrch CityDark a na zvýšenie protišmyku sa povrch presypal kremitým pieskom.

Realizácia prebehla bez problémov, povrch vyhovuje aj vďaka spevňujúcej mrižke TopMesh bez námietok, je súdržný a po zime bez známok poškodenia. Po ukončení sezóny se plánuje pokračovať na ďalších úsekoch v rámci areálu.

S realizací kamenného koberce jsme velmi spokojeni, a to nejen ve smyslu výsledku Vaší práce, ale též stran Vašeho přístupu i přístupu Vašich pokladačů na místě realizace. I náš technický dozor byl spokojen s průběhem i výsledkem bez výhrad, což je, v dobrém slova smyslu, poměrně neobvyklé. Pokládka probíhala bezproblémově díky operativnímu a profesionálnímu přístupu pana Žingora a jeho kolegy, zejména si ceníme odborného doporučení pana Žingora ohledně odklonění se od pokládky do bednění ve prospěch lišt a stěnového systému, a to po zhodnocení situace fyzicky na místě s přihlédnutím k našim požadavkům. Hromek K.

Dobrý den,
Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti za provedenou práci a to pokládku povrchu na schodišti mého RD ve Vítkově. Jmenovitě panu : ŽINGOR Tomáš a PAVLAS Daniel, kteří odvedli opravdu profesionální práci na té nejlepší úrovni. Těším se na další spolupráci, která nastane brzo a pokud mohu poprosit předem chtěl bych oba pány na další realizaci :-). Vím, že pan Pavlas je technicko - obchodní zástupce  společnosti, ale i tu se potvrdilo, že člověk z kanceláře je opravdový fachman.:-)

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem Gotzmann Petr Vítkov

Dobré ráno,  nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za zorganizování celé akce a také ještě jednou oběma pánům, kteří provedli pokládku. Byli jsme s nimi maximálně spokojeni, jak po pracovní stránce tak i s jednáním a vystupováním směrem k nám, zákazníkům. Teď už si přejeme, aby nám balkony splnily naše očekávání. Jinak Vám přeji, ať se Vám daří, ať Vám vše vyjde jak si přejete. Hezký den i další, které nastanou, hodně zdraví a také spokojených Zákazníků Vám přejí Urbanovi z Opavy

Dobrý den, mnohokrát děkuji za zprostředkování realizace kamenného koberece, proběhla ve středu a čtvrtek k oboustranné spokojennosti nás i realizátorů - viz. foto v příloze. Touto cestou chválíme jejich práci, spolehlivost i přátelský přístup. Garantuji, že Vaši firmu a realizátory budeme s manželem doporučovat v okruhu známých. Přeji zdar všemu o co usilujete J. Špačková