Vybrané reference

Penati Golf Resort

Penati Golf Resort

Od objednávateĺa bola objednaná realizácia chodníkov určená okrem iného aj na pojazd golfových vozíkov (cca 1000kg). Nakoĺko bol terén veĺmi prašný, bola zvolená alternatíva povrchu položenia kamenného koberca TopStone s použitím spevňovacej mriežky TopMesh. Ako vrchná vrstva bol zvolený povrch CityDark a na zvýšenie protišmyku sa povrch presypal kremitým pieskom.

Realizácia prebehla bez problémov, povrch vyhovuje aj vďaka spevňujúcej mrižke TopMesh bez námietok, je súdržný a po zime bez známok poškodenia. Po ukončení sezóny se plánuje pokračovať na ďalších úsekoch v rámci areálu.

S realizací kamenného koberce jsme velmi spokojeni, a to nejen ve smyslu výsledku Vaší práce, ale též stran Vašeho přístupu i přístupu Vašich pokladačů na místě realizace. I náš technický dozor byl spokojen s průběhem i výsledkem bez výhrad, což je, v dobrém slova smyslu, poměrně neobvyklé. Pokládka probíhala bezproblémově díky operativnímu a profesionálnímu přístupu pana Žingora a jeho kolegy, zejména si ceníme odborného doporučení pana Žingora ohledně odklonění se od pokládky do bednění ve prospěch lišt a stěnového systému, a to po zhodnocení situace fyzicky na místě s přihlédnutím k našim požadavkům. Hromek K.

Dobrý den,
Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti za provedenou práci a to pokládku povrchu na schodišti mého RD ve Vítkově. Jmenovitě panu : ŽINGOR Tomáš a PAVLAS Daniel, kteří odvedli opravdu profesionální práci na té nejlepší úrovni. Těším se na další spolupráci, která nastane brzo a pokud mohu poprosit předem chtěl bych oba pány na další realizaci :-). Vím, že pan Pavlas je technicko - obchodní zástupce  společnosti, ale i tu se potvrdilo, že člověk z kanceláře je opravdový fachman.:-)

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem Gotzmann Petr Vítkov

Dobré ráno,  nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za zorganizování celé akce a také ještě jednou oběma pánům, kteří provedli pokládku. Byli jsme s nimi maximálně spokojeni, jak po pracovní stránce tak i s jednáním a vystupováním směrem k nám, zákazníkům. Teď už si přejeme, aby nám balkony splnily naše očekávání. Jinak Vám přeji, ať se Vám daří, ať Vám vše vyjde jak si přejete. Hezký den i další, které nastanou, hodně zdraví a také spokojených Zákazníků Vám přejí Urbanovi z Opavy

Dobrý den, mnohokrát děkuji za zprostředkování realizace kamenného koberece, proběhla ve středu a čtvrtek k oboustranné spokojennosti nás i realizátorů - viz. foto v příloze. Touto cestou chválíme jejich práci, spolehlivost i přátelský přístup. Garantuji, že Vaši firmu a realizátory budeme s manželem doporučovat v okruhu známých. Přeji zdar všemu o co usilujete J. Špačková