Vánoční doplňky a bytové dekorace TopStone

7. 12. 2015 | Obecné

Vánoční doplňky a bytové dekorace TopStone

Při zařizování nebo obměně výzdoby interiérů, hrají velkou roli detaily v podobě svícnů, květinových váz a dalších ozdobných doplňků. Obývací pokoj například sladíte s bytovým textilem a závěsy, zatímco design kuchyně podtrhne prostírání nebo zajímavá barva jídelního servisu. S nově zavedenými kamennými dekoracemi TopStone můžete bytové doplňky také sladit s kamennými podlahami a stěnami.

Změna interiérové výzdoby

V adventním období každá domácnost projde změnou interiérové výzdoby. Nově můžete využít stylových kamenných doplňků. TopStone totiž přichází s originálními a ručně vyráběnými bytovými doplňky a dekoracemi. Letošní výzdobu stylově doplníte originálními adventními svícny v podobě komety, hvězdy, kostela nebo stromečku, které jsou vyrobeny z kamínků TopStone. Adventní svícny Topstone příjemně rozzáří váš byt.

Vánoční ozdoby z mramorových a říčních kamínků

Kromě adventních svícnů zpestříte váš domov kamennými vánočními ozdobami v podobě srdíčka, hvězdy, komety nebo ryby. Kamenné vánoční ozdoby TopStone příjemně doplní vánoční tabuli, můžete je zavěsit na vánoční stromeček nebo jimi ozdobit adventní věnce. Vánoční atmosféru navodíte také již při vstupu do bytu, kdy kamennou hvězdičku například zavěsíte na vchodové dveře.

Veškeré vánoční ozdoby a adventní svícny pořídíte v e-shopu TopStone. Na výběr jsou všechny barevné dekorace kamínků, které budou barevně ladit k vaší kamenné podlaze nebo stěně.

Z důvodu výroby na objednávku počítejte s dodací lhůtou do 10 dní. Proto vánoční ozdoby a adventní svícny objednávejte s dostatečným předstihem.

A pokud máte rádi severské motivy, tak vás potěšíme. Nabídku dekorací uzavírá originální svícen na čajovou svíčku se stojícím kamenným sobem.

Kamenné vázy a misky

Mimo čistě vánoční tématiku v e-shopu TopStone nově naleznete také kamenné vázy, misky a svícny na čajové svíčky. Každý výrobek lze vyrobit ve všech odstínech říčních kamínků, ze kterých se vyrábí kamenné koberce a kamenné stěny. Jednoduše tak obývací pokoj, předsíň nebo koupelnu vybavíte praktickým doplňkem, který zapadne do celého barevného konceptu bytu.