Proměňte zimní zahradu v dokonalé relaxační místo

6. 11. 2018

S podzimem přichází čas pro plné využití zimní zahrady. Dříve než do zimní zahrady přestěhujete teplomilné rostliny, nezapomeňte na její úpravu a případnou rekonstrukci. A začít můžete rovnou od podlahy.

 

Zimní zahrady jsou skvělým místem nejen pro přezimování teplomilných rostlin. Výborně slouží k relaxaci, pro čtení knížek a vychutnávání kávy. Jednoduše pro činnosti, u kterých si přejete mít klid.

Pro příjemné a ničím nerušené chvíle v zimní zahradě je vhodné její zázemí upravit tak, aby místo bylo nejen praktické pro květiny, ale také pěkné na pohled. A právě k tomu nám pomohou kamenné koberce TopStone, které dají zimní zahradě nový, moderní a přitom přírodní vzhled.

Mozaika z přírodních říčních kamínků totiž výrazně podtrhává naturální koncept zimní zahrady a výborně se snoubí s kameninovými květináči a ratanovým nábytkem. Jedním podstatným detailem, jakým je právě výběr podlahové krytiny, proměníte zimní zahradu v úchvatné a okouzlující místo.

 

Široká nabídka přírodních odstínů

Na výběr se nabízí pestrá nabídka barevných odstínů, které můžete mezi sebou libovolně kombinovat a tím barevně odlišovat různá zákoutí. V široké paletě barevných vzorů říčních kamínků naleznete jak tmavé, tak i světlé druhy kamenných koberců.

Kromě přírodního vzhledu kamenné koberce TopStone vynikají unikátními vlastnostmi. Tvoří bezesparý povrch, vynikají vysokou mechanickou a chemickou odolností, jsou příjemné na dotek a snadno se uklízí. Využít můžete jak vodopropustnou otevřenou strukturu, tak i uzavřenou voděodolnou strukturu. Přečtěte si více informací o vlastnostech kamenného koberce.

 

Vhodný povrch pro podlahové vytápění

Předností kamenného koberce je také dobrá tepelná akumulace. Kamínková podlahová krytina je proto vhodná pro instalaci podlahového vytápění. Díky tomu nebudou estetiku, ani výhledy ze zimní zahrady narušovat radiátory.

K celé přeměně přidejte vhodný nábytek s pohodlnými křesly či relaxačními lehátky, rozmístěte romantické osvětlení, zapalte svíčku a zimní zahrada se rázem stane oázou relaxace a uvolnění. 

Napište nám!
Prohlašuji, že jsem se seznámil se zásadami zpracování osobních údajů chci formulář odeslat.
Více informací zde: Ochrana osobních údajů