NOVINKA revitalizační nátěr TopVital Plus

29. 6. 2016 | Obecné

Působením UV záření a vlivem povětrnostních podmínek dochází u kamenných koberců po několika letech k ztrátě původního lesku a zmatnění povrchu. V těchto případech ale nemusíte zoufat. Jedná se o běžné opotřebení, kterému se neubrání žádný materiál. Kamenné koberce však mají tu výhodu, že je lze revitalizovat. Nyní navíc s novým revitalizačním nátěrem TopVital Plus s vyšší UV stabilitou.

Proč povrch revitalizovat?

Opotřebení venkovních i interiérových podlahových krytin je běžnou záležitostí. Zatímco u klasických interiérových laminátových podlah nebo venkovní dlažby nevyhnutelný zub času neskryjete, pak kamenné koberce lze nenáročně revitalizovat.

Na zmatnění povrchu má u kamenných koberců vliv UV záření, povětrnostní vlivy a v neposlední řadě zatížení povrchu běžným užíváním. Po několika letech je proto vhodné provést celkovou revitalizaci.

K obnově lesku, navrácení původního vzhledu a prodloužení životnosti slouží revitalizační nátěr TopVital. Nyní TopStone rozšiřuje sortiment o nový revitalizační nátěr pod označením TopVital Plus.

Výhody nátěru TopVital Plus

Nový revitalizační nátěr TopVital Plus obnovuje lesk a zpevňuje interiérové i exteriérové kamenné koberce TopStone. Nátěr TopVital Plus zároveň prodlužuje životnost povrchu.

Oproti původnímu nátěru TopVital, vyniká přípravek TopVital Plus vyšší UV odolností.

POZOR: TopVital Plus lze aplikovat pouze na očištěný a SUCHÝ povrch!!!

Časově neomezená sleva na revitalizaci povrchu

TopStone zákazníkům zároveň přináší další novinku v podobě doživotní slevy na revitalizaci kamenného koberce. Každý stávající zákazník TOPSTONE obdrží 20% slevu na nákup revitalizačního nátěru.

Slevu je možné čerpat opakovaně. „Můžeme tak hovořit o doživotní slevě na revitalizaci povrchu TopStone,“ dodává Ing. Igor Knap, manager marketingového oddělení TopStone.

Postup revitalizace

Dvousložkový nátěr TopVital Plus se aplikuje na čistý a dokonale suchý povrch malířským válečkem nebo štětcem. Po vytvrdnutí tvoří čirý povrch, který podlaze TopStone navrací původní vzhled. Takto revitalizovaný povrch je pochozí po 24 hodinách a plně zatížitelný po 7 dnech.