Barevná hra podzimu

4. 11. 2015 | Obecné

Podzim je pro mnohé nejkrásnějším ročním obdobím. Den se zkracuje, chlad se lehce vkrádá pod kůži a příroda se připravuje na příchod zimy. A právě v tomto období se naskýtá pohled na úchvatně zbarvené stromy, které září v pestrých barevných odstínech od žluté, přes červenou až po hnědou. Jestliže i vám nejsou tyto barvy cizí, přeneste si kousek podzimu i do vašeho bytu.

Podzimní odstíny jsou barvami klidu, vyrovnanosti a harmonie. Stejně, jako příroda přechází do období vegetačního klidu, tak i vy s podzimními barvami snadno vytvoříte harmonický a útulný interiér.

Stačí k tomu málo. Do hnědé a béžové barvy v kombinací se žlutou a červenou můžete sladit bytový textil v podobě povlečení polštářků, přehozů a závěsů nebo prostírání. A pokud se chcete z uklidňujících podzimních odstínů těšit celoročně, pak i na vás TopStone myslí.

Harmonii do bytových i nebytových interiérů vnesou kamenné koberce a stěnové systémy TopStone s kamínky v barvách například Arabescato nebo Kréta.

Zatímco v říčních kamíncích Kréta dominují okrové a nažloutlé odstíny, pak plnivo Arabescato vyniká nádhernou kombinací javorově červené, jantarové a hnědé barvy v kontrastu s jasně bílými odstíny říčních kamínků. Barevná škála TopStone je však mnohem širší.

Barevné kombinace umí působit uklidňujícím dojmem a jsou vhodné jak do interiérů, tak i na terasy, balkóny a do zimních zahrad.